21 listopada 2018
Ministranci - informacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Jakub   
Ogłoszenia ministranckie!

1.      Zbiórka ministrantów i lektorów:

? soboty - informacja bieżąca na gazetce w zakrystii

 

2.      Grafik tygodniowy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
rano
Kolasa A.
Buła M.

Kieres Sz. 
Kuleta Ł. 
Kuleta P. 

Bielski K.
Wolan M.
Fabia Sz.
Fidelus M.
Kossakowski D. 
Kasperek W.
Lesniak W. 
Staroń M Sitarz P.
Leśniak W.
wieczorem
Szuster K. Paluch A.
Ściebur K. 
Kowalczyk D.
Kowalczyk M.
Kubarek A.
Szczurek M.
Kamiński P.
Mendyk K. Ściebur K.
Fugiel B.
Hudzik K.
Kubiczek B.
Sierpowski M.
Leśniowski M.
Szuma P.

Paluch A.

.

3.      Grafik niedzielny
6.45 8.00 9.30 11.00 12.30 17.30

Kasperek W.
Kolasa A.
Leśniak W.

Ściebur K.
Buła M.
Kubarek O.
Kowaczyk M.
Kowalczyk D. 

 

Kuleta Ł.
Kuleta P.
Sitarz P.
Kugiel P.
Kubiczek B.
Sierpowski M.
Szczurek M.
Paluch A.
Hudzik K.

Staroń M.
Bielski K.
Fabia Sz.
Kossakowski D.
Fidelus M.
Kieres Sz.
Wolan M. 

Szuma P.
Kamiński P.
Leśniowski M. 

Michalak B.
Majcher A.
Majcher B.
Mendyk K.

 

 


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Godzina

Imie i nazwisko

podpis

podpis 

20.00 ? 20.30

Piotr Liszka, Łukasz Wentrys

 

 

20.30 ? 21.00

Artur Ząbek, Paweł Sitarz

 

 

21.00 ? 22.30

OAZA STARSZA

 

 

22.30 ? 23.00

Przemek Gister, Mateusz Zbylut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.30 ? 8.00

Adrian Majcher, Karol Szuster

 

 

8.00 ? 8.30

Aleksander Kubarek, Szymon Fabia

 

 

8.30 ? 9.00

Bartłomiej Michalak, Bartosz Kubiczek 

 

 

9.00 ? 9.30

Konrad Ściebur, Rafał Kołodziejczyk

 

 

9.30 ? 10.00

Wojciech Bromboszcz, Jakub Fudro

 

 

10.00 ? 10.30

Łukasz Kuleta, Paweł Kuleta

 

 

10.30 ? 11.00

Maciej Wolan, Mateusz Staroń

 

 

11.00 ? 11.30

Michał Czerwonka, Mateusz Kołodziejczyk 

 

 

11.30 ? 12.00

Dominik Kowalczyk, Mateusz Kowalczyk

 

 

12.00 ? 12.30

Adrian Kolasa, Marcin Sierpowski

 

 

12.30 ? 13.00

Karol Bielski, Maksymilian Szczurek

 

 

13.00 ? 13.30

Piotr Szuma, Mariusz Buła

 

 

13.30 ? 14.00

Michał Leśniowski, Adrian Kolasa

 

 

14.00 ? 14.30

Bartłomiej Majcher, Konrad Mendyk

 

 

14.30 ? 15.00

Szymon Fabia, Maksymilian Szczurek

 

 

15.00 ? 15.30

Szymon Kieres, Paweł Fugiel

 

 

15.30 ? 16.00

Kamil Hudzik, Michał Fidelus

 

 

16.00 ? 16.30

Aleksander Kubarek, Bartłomiej Michalak 

 

 

16.30 ? 17.00

Arkadiusz Paluch, Mateusz Kołodziejczyk 

 

 

17.00 ? 17.30

Wojciech Kasperek, Dziuba Tadeusz

 

 

Poprawiony: piątek, 12 października 2012 00:52
 
foto091.jpg
Aktualnie On-line
Naszą witrynę przegląda teraz 499 gości