12 November 2019
Intencje mszalne PDF Print E-mail
Written by ks. Proboszcz   

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH  10.XI. – 16.XI.2019r.

XXXII

Niedziela

zwykła

10 XI 2019

6.45

+ Katarzyna, Klemens, Zofia, Michał Romanowie

8.00

++ Tadeusz Pilarczyk, zięć Zbigniew Jędrysik

9.30

++ Ludwik Możdżeń, jego rodzice, rodzeństwo, teściowie z córką i zięciami

11.00

++ Helena i Stanisław Krasuccy

12.30

Za całą wspólnotę Parafii - chrzcielna

17.30

O bł. Boże dla Alicji w 1r. urodzin, dla jej rodziców i brata

Poniedziałek

11 XI 2019

7.00

+ ++ Tadeusz Komandzik, jego rodzice i teściowie

9.00

W intencjach naszej Ojczyzny

18.00

W intencji Bractwa Szkaplerza Świętego

Wtorek

12 XI 2019

7.00

+ Maria Kuś – od r. Gamrotów z Sosnowca

18.00

O bł. Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie – z okazji 50r. urodzin dla Doroty i jej najbliższych

Środa

13 XI 2019

7.00

+ Adam Adamowicz – od r. Bochenków

18.00

+ Ryszard Oszczygieł – od rodz. Grabowskich z Bobrka

Czwartek

14 XI 2019

7.00

+ Franciszek Ziomek – od syna z rodziną

18.00

O bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Mateusza w 23r. urodzin i dla Dawida w 16r. urodzin

Piątek

15 XI 2019

7.00

+ Kazimierz Zajger – od szwagra Stanisława z żoną

18.00

1) + + Teresa Trojanowska

 18.00

2)  Za wszystkich zmarłych poleconych naszej modlitwie w rocznych i jednorazowych wypominkach

Sobota

16 XI 2019

7.00

++ Teresa Mikulska w r. śm. i jej rodzice Teofila i Franciszek Ryś

18.00

++ Stanisława Kozioł – w 4r. śm. i mąż Edward

 

  INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH   17.XI. - 23.XI.2019r.

XXXIII

Niedziela

zwykła

17 XI 2019

6.45

Za całą wspólnotę Parafii

8.00

++ Maria, Władysław Jaroszek, Henryk Jedynak, Roman Czapla

9.30

O bł. Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Adama w 10r. urodzin

11.00

+ Kazimierz Piwowarczyk w 3r. śm. – od żony z rodziną

12.30

++ Czesław Czerniak, Eugeniusz Siemek

17.30

+ Henryk Duda – od syna Wojciecha, synowej Magdaleny, wnuczki Karoliny wraz z rodziną

Poniedziałek

18 XI 2019

7.00

+ Irena Leśniak

18.00

+ Adam Adamowicz – od siostry Ireny z mężem i dziećmi

Wtorek

19 XI 2019

7.00

+ Czesław Torbus – od kuzynki Genowefy i Zenony i kuzyna Andrzeja

18.00

++ Maria, Stanisław Malczyk, syn Józef, wnuk Tomasz

Środa

20 XI 2019

7.00

+ Jacek Urbański w 2r. śm. – od mamy i synów Łukasza i Sebastiana

18.00

++ Edyta, Czesław i jego rodzice

Czwartek

21 XI 2019

7.00

+ Kazimierz Zajger – od r. Kędziorów i Gonut

18.00

+ Maria Kuś – od syna Tomasza z synami

Piątek

22 XI 2019

7.00

+ Ireneusz Kiljański – od sąsiadów z ul. Grabowej

18.00

+ Czesław Janczura w 3r. śm.

Sobota

23 XI 2019

7.00

+ Cecylia i Wiesław Kozłowski

18.00

+ Stanisława Nykiel, jej rodzice Józefa i Michał Mitas

 
Liturgia

Niedziela i święta:
6:45, 8:00, 9:30,
11:00, 12:30, 17:30

Dni powszednie:
7:00, 18:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU:
dni powszednie:
godz. 17.30
niedziela:
godz. 17.00 (wraz z nieszporami)
 
MSZA WOTYWNA O DUCHU ŚWIĘTYM:
poniedziałek,
2 grudnia,
godz. 7.00

Liturgia Słowa na dziś